אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
עבודה בחו"ל -> מכירת תמונות שמן בחו"ל, ציורי שמן

מכירת תמונות שמן בחו"ל, ציורי שמן

חברות בתחום:
תמונות שמן באמריקה !
עבודה בארה"ב
ורטיגו עבודה בחו"ל - אפשר לעשות את זה כמו שצריך...
עבודה באנגליהעבודה באירופה


אודות התחום:
תחום בעל פוטנציאל לרווח של הרבה כסף.
צריך לקחת בחשבון שאזורים רבים הם צפופים במוכרים או שכבר ביקרו בהם הרבה מוכרי תמונות. אך מצד שני הרווח על כל תמונה שתימכר יהיה גבוה מאוד.
 
חשוב לבדוק באיזה חברה אתם הולכים לעבוד ומה הם תנאי העבודה של אותה חברה. רוח החברות עובדות בצורה של חיוב העובד על סכום מסויים לכל תמונה. בכל מכירה כל מה שמעבר לאותו סכום זה הרווח של המוכר. לכן חשוב לבדוק כמה מחייבים אותכם על כל תמונה.
 
היתרון בתחום זה, הוא שבאומנות כמו באומנות, אין גבול למחיר, ואם יאהבו אותכם ותדעו להתעסק בציורים ובאומנות - איפה זה יתאים בתוך הבית ופחות בכמה זה עולה - הם ישלמו כמה שתגידו. על כן אם כבר נכנסתם לבית שמעוניין, תשתדלו  להתאים להם כמה שיותר תמונות לפי טעמם האישי. לא צריך להתייאש אם ההתחלה קצת קשה.
ישנן תמונות באיכויות שונות, וכדאי לבדוק מהי האיכות של התמונות איתם החברה מתעסקת. יש הבדל ברור לעין בין תמונות זולות ויקרות.

מקור התמונות הוא בדרך כלל בסין . בפסי יצור המוניים שמשלבים הדפס וציירים סינים ולפעמים רק מכונות אשר משכפלים סדרות של אותם ציורים, לרוב ליצירות מופת מוכרות (רפרודוקציות ) , כך שיראו אמיתיים ככל האפשר , כולל חתימות מסוגננות וטקסטורה של צבעי שמן. לאלו מאתנו שלא יודעים במה מדובר קשה לשער שזה פרי יצור המוני ולא עבודה שלקחה זמן רב לאמן עם יכולת טכנית גבוהה ( חייבים להודות – יש עבודות באיכות גבוהה מאוד , תלוי מאיזה מפעל מזמינים).
 
יש מכירות דרך גלריות וחנויות מסגור , דרך האינטרנט כמובן – למרות שצריך להיות תמים אמיתי כדי לקנות "יצירה מקורית " במחיר עוד יותר מקורי – ואני מדבר על מאות דולרים ,כשבאתר באינטרנט ניתן למצוא את אותה יצירה בדיוק (אפילו אותה חתימה ).
הפטנט הישראלי הוא קצת שונה – וכאן נכנסים לתמונה מאות אם לא אלפי חבר'ה צעירים בכל העולם. חברות רבות שמגייסות עובדים ומארגנות אותם בצוותים - ראש צוות ומספר סוכנים , שנשלחים לערים ועיירות שהמכנה המשותף של כולן הוא איכות חיים גבוהה -מעיד על הרבה כסף . בעבודת צוות מסובכת יחסית (הורדות ,איסופים,מכוניות,דירות שלא לדבר על חוק ומשטרה) אתה נשלח עם תיקיה –פולדר בשפה המקצועית , שמכילה מגוון רחב ככל הניתן של ציורים שיתאימו לכל טעם... טוב , לפחות לכל טעם קיטשי. בשיטתיות עובדים מדלת לדלת בשכונות פרברים או באזורי משרדים ומפעלים מנסים לשכנע בגרסאות שונות את כל מי שרק מוכן לשמוע שזאת עסקת חייו – ציור מקורי ,שמן על בד שיום אחד יהיה אולי שווה מיליונים .... ועכשיו הוא נמכר במחיר מציאה של _________ כאן ממציאים מספר שלהערכתך הלקוח יכול לשלם – גבוה ככל הניתן.
 
לגבי מקור התמונות, ישנן מספר גישות אפשריות -
הגישה הבסיסית - הציור הוא יפה, איכותי, מגיע כשירות עד דלת הבית וזול פי כמה מכל אלטרנטיבה דומה.
בנוסף ישנן הרבה גרסאות עם סיפור כיסוי. לפעמים מדובר בקבוצה של תלמידים מבית ספר לאומנות מסויים שמנסה לפתוח גלריה במדינה בה עובדים והציורים הם עבודות שנעשו במהלך השנה או לתערוכת הגמר והרווח מהמכירה הולך למטרת הגלריה המשותפת. יש גם גרסאות שרק אומרות שהציורים שייכים לאמנים מתחילים שמרוויחים כך את לחמם. פגשתי גם כמה מוכרים שטענו שהם ציירו את הציורים במו ידיהם וכתבו הקדשות בגב הציור.
חזרה ללוח עבודות בחו"ל
בכל בעיה או הערה כתבו לנו לדוא"ל webmaster@bgu.co.il
אודות האתר | סטטיסטיקה | פירסום באתר
סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים אוניברסיטת בן גוריון | לוח יד שניה באר שבע | לוח רכב באר שבע | לוח דרושים באר שבע | פורום סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | עבודה בחו"ל